Close

Co obsahují výrobky

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ISA a Certifikáty TianDe

Často se mě někteří z Vás ptají, co obsahuje kosmetika TianDe a zda je čistě přírodní. Čistě přírodní produkt by byly například bylinky či výluhy z nich, vmíchané do nějakého tuku, např. sádla. Takovou kosmetiku byste museli ale do 3-4 dnů spotřebovat, protože plísně a mikroorganismy, které by se zde vytvořily a přitom nebyly ani oku viditelné, by Vám nadělaly v těle a na pleti daleko vážnější paseku, než s rozmyslem a citlivě volené konzervanty v omezeném množství, a v co nejšetrnější podobě 

Takže jak je to s…
KONZERVANTY V PRODUKTECH TianDe

Tato kosmetika získala certifikát ISO 9001-2000

Konzervanty chrání kosmetiku před houbami, plísněmi a bakteriemi.

Pro bezpečnou ochranu kosmetiky před bakteriemi, viry a houbami musí být v kosmetice konzervanty. Bez nich by nevydržel žádný krém. Mikroorganizmy velmi snižují kvalitu kosmetiky. Tyto mohou uškodit naší pokožce nebo dokonce i našemu zdraví.

Naše kosmetika TIANDE byla zkoumána u Národního výboru pro bezpečnost kosmetiky, kde získala oznámení a certifikaci – zdraví. Všechny tyto dokumenty svědčí o tom, že kosmetika tianDe je opravdu bezpečná pro zdraví a pokožku člověka.Potvrzujeme, že kosmetika tianDe není karcinogenní a není v rozporu s endokrinním systémem těla.

PARABENY není nic jiného než estery.

Estery kyseliny karboxylové jsou hojně zastoupeny v přírodě, jsou obsaženy v tuku zvířat a vosku a éterických olejích rostlin. Účinky esterů v kosmetikách mají vlastnosti bakteriální a fungicidní. Ničí taky plísně.

Ty, které se používají v kosmetice tianDe, jsou to parabeny přírodní, získávané z rostlin jako jsou maliny, ostružiny a bylinky z Tibetu. Užití 25% parabenu v kosmetice v porovnání s ostatními složkami i tak tuto kosmetiku lze považovat za zdraví bezpečnou. Bezpečnostní normy vyžadují použití 8%.

V souvislosti s kosmetikou tianDe jsou ostatní lhostejní ke zdraví. Parabeny jsou opravdu bezpečné a mnohokrát je potvrzeno, že nejlépe fungují ve skupině konzervantů v kosmetice.

SILIKONY organické sloučeniny založené na bázi křemíku, na kůži vytvoří povlak, který zabraňuje její vysýchání, hydratuje, změkčuje a nezpůsobuje alergie. Nehromadí se v těle. Velmi snadno oxidují a rozkládajíc se. Silikony používané při výrobě produktů tianDe jsou rozpustné ve vodě. V souvislosti s tímto nemají vedlejší účinky a jsou neutrální k pokožce. Jsou vhodné pro použití v těchto kosmetických přípravcích – mycí gely, šampony a kondicionéry. Vyskytují se v substrátu a v barevné kosmetice, vody po holení pro muže.
Nenechává silnou vrstvu na pokožce ani vlasech.

ORGANICKÝ KŘEMÍK je široce používán v kosmetice tianDe jako přírodní konzervant, má vliv na kvalitu vlasů a nehtů.

GLYCERÍN – 

MINERÁLNÍ OLEJ – je to cukr alkohol v kosmetice tianDe se používá pouze jako výsledek abstrakce rostlinných tuků. Je rozpustný ve vodě a má činek udržování vlhkosti.

SLS – je to prostředek, který se používá k výrobě produktů k mytí těla a vlasů. Slouží k výrobě pěny. Je to sůl kyseliny sírové s dodatkem mastného alkoholu. SLS v kosmetice tianDe má přírodní původ., Nehromadí se v organizmu, rychle se oplachuje a neproniká do pokožky. tekutý parafín. V kosmetice se používá v jeho co nejvíce čisté formě. Není v rozporu s názory na akné, nezpůsobuje pupínky a kožní nečistoty. Hydratuje a chrání pokožku před vysušením.

VODA – kvalita vody užívané ve výrobě kosmetiky dodává na jakosti a trvanlivosti. Nízká kvalita vody používaná při výrobě kosmetiky může být medium pro mikrobakterie. V kosmetice tianDe jsou použity tři druhy vody:
Voda pramenitá z horkých pramenů – vysoce mineralizovaná
Mořská voda
Strukturovaná voda – molekuly vody strukturované, čímž se lépe zadržuje v organizmu, má vlastnost dodávat energii v době pronikání do organizmu. Tudíž kvalita vody na významnou roli při určování kvality krémů.

Dále několik jiných konzervantů používaných v kosmetice TianDe:
JOJOBA – přírodní tekutý vosk, je velmi odolný vůči teplotě a prodlužuje trvanlivost kosmetiky.
PERLA přírodní polysacharid, pohlcuje UV záření, působí antibakteriálně.
ALOE – polysacharid, který ovlivňuje syntézu kolagenu.
ECHINACEA má také účinek antibakteriální i antivirový. Protože jeho složka je velmi aktivní, jeho účinná látka může způsobit podráždění.

BIOZLATO
KOLOIDNÍ STŘIBRO
KYSELINA MLÉČNÁ
KYSELINA JABLEČNÁ
KYSELINA VINNÁ
KYSELINA BENZOOVÁ získávána z rostlin jako je ostružina nebo houby.

VČELÍ VOSK – obsažen v soli medovo-broskvové. ÉTERICKÉ OLEJE – ničí plísně a houby.

FENOLY mají vliv na prodloužení trvanlivosti kosmetiky. V TianDe se používají ze zeleného čaje, levandule, oliv, skořice nebo karafiátů.

24 KARÁTOVÉ ZLATO – má antibakteriální a antivirrový účinek.

 KAPSAICIN chrání před bakteriemi. Je používán v produktech z chilli. Je zajímavé dodat, že kapsaicin je užitečný při boji s rakovinou.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sledujte náš Facebook
error: Content is protected !!