Close

Recenze

[vc_row][vc_column]

Přiznám se ,že jsem příliš nevěřila ,že alunit ,nějaký krystal ,mi pomůže k tomu ,abych se tolik nepotila a hlavně nezapÁchala 🙁 ... První dny jsem si říkala ,to jsem zas naletěla a koupila další krám do baráku .. ale po čase opravdu funguje !! A co mě překvapilo ,že nejen ,že proti zápachu ,ale mám pocit ,že se i méně potím .. a s počasím to nesouvisí,protože já se potim strašně právě v tomto období,kdy je ráno chladno a odpoledne teplo ,venku zima ,na návštěvách zas hrozně teplo atd .. mohu opravdu doporučit , jsem spokojená a doufám, že časem se účinek nesníží 🙂

Lucka
Lucka

Táto je drogaaaa!!!
Mám za sebou 2tuby grepovej soli, ale toto je iný level! Po prvom sprchovaní som si celý deň kontrolovala stehná, či sú fakt také hladké, ale ono to držalo až do ďalšieho rána!
Nádherná vôňa, krémová konzistencia...
Nevedela som sa dočkať ďalšej sprchy s Tělová sůl Mořské řasy 😍vydržala na 3x a našťastie mám ďalšiu 😇

Lenka
Lenka

Jdu se podělit se svou zkušeností s vložkama tianDe.
Už 4 roky mám nitroděložní tělísko. Už od zavedení to nebylo žádné terno. MS trvala 7 - 10 dní, občas jsem špinila, teď posledního půl roku se vše ještě zhoršilo. Rozhodla jsem se, že tělísko půjde pryč. Ale napadlo mě zkusit naše vložky.
Před MS jsem použila několik denních vložek Energie bylin a byla jsem překvapená, že nastoupila rovnou MS, bez předchozích několika dnů špinění. Používala jsem denní menstruační vložky Nefritová svěžest a noční Energie bylin. Krásně jsem krvácela ve dne, v noci, a to celé 4 dny. A rovnou MS skončila - bez obvyklého otravného špinění!
Takže abych to shrnula, z 10 protivných dní, kdy se střídalo špinění s krvácením, jsem se dostala na 4 pohodové dny. Takovouto MS jsem naposledy měla před lety, před prvním těhotenstvím. No stále to nemůžu vydýchat 😀  Prostě paráda!

Ludmila
Ludmila
[/vc_column][/vc_row]

Sledujte náš Facebook
error: Content is protected !!