Close

Zhenfei

Zhenfei perfect.

  Hlavní složkou je sněhobílý ťanšanský lotos

Výtažek z lotosu (Lotus Corniculatus Flower Extract):

                     • zdroj kvercetinu — antioxidantu, jenž chrání kožní buňky před škodlivým působením volných radikálů.

 Proč kůže potřebuje antioxidanty?

Na tuto otázku nabízí odpověď teorie o volných radikálech, podle níž je stárnutí událost zaprogramovaná na buněčné úrovni. Tento proces lze ovlivnit, snížit případně lze úplně eliminovat poškození, kterému jsou vystaveny buňky. Volné radikály okysličují molekuly.

​                    • zdroj „vitamínu propustnosti“ — tak se říká vitamínu P – kvůli jeho schopnosti regulovat propustnost krevních kapilár,                                                                                        její narušení,  může vést ke vzniku otoků na obličeji.

                   • Navrací obličeji vyrovnanou barvu!

S postupujícím věkem začínají buňky jako reakci na intenzivní stres z UV záření aktivněji produkovat melanin — pigment, který zabarvuje nejen vlasy a duhovku, ale i kůži. Proto se rozšířeným estetickým problémem po 35- tém roce stává pigmentace.

Výtažek z lotosu umožňuje napravit tento kosmetický nedostatek ( pigmentové skvrny) díky obsahu organických kyselin. Pravidelné používání produktů řady Zhenfei perfect Vám pomůže získat vyrovnanou barvu v obličeji.

Výtažek z lotosu je drahá kosmetická indegrience:  1 kg výtažku je potřeba16-18 kg listů a květů lotosu